Atak Teknoloji 10 Adet WordPress Site Çekilişi

Çekiliş tamamlandı!

Daha önce açıklanan kişilerin Facebook ve Twitter hesapları kontrol edilmiş oldup, şartlarda yer alan paylaşımların yapılmadığı/silindiği tespit edilerek yedek talihliler seçilmiştir. Kazanan kişiler aşağıdadır. Mail yolu ile iletişime geçilmiştir.

___________________________________________________
Atak Teknoloji olarak çekilişe katılan şanslı 10 kişiye hazır WordPress Blog sitesi kurulumunu yapıp kullanıma hazır olarak hediye ediyoruz!
Üstelik seçtiğiniz bir Domain (Premium domainler hariç) ve Hosting dahil (1 Yıllık).  İstediğiniz domaini sorgulamak için tıklayınız.
Kampanya Tarihi : 24 Mart (Başlangıç) – 9 Nisan (Bitiş)
Katılım ve Şartlar :
Aşağıdaki katılım listesinden Facebook’ta herkese açık paylaşım ve Twitter Retweet seçeneklerini yapmak zorunlu olup, diğer her bir seçeneğin yapılması ek katılım hakkı vermektedir. Kazanan kişilerin Facebook paylaşım ve Retweet’i kontrol edilecek yok ise hakkı yedeklere devredilecektir.
Aşağıdan Email veya Facebook butonlarına tıklayarak çekiliş işlemi yapabilirsiniz
Atak Teknoloji WordPress Blog Sitesi Çekilişi
Not (1) : Size ulaşabilmemiz için iletişim bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir, aksi halde hakkınız yedekteki kişiye geçecektir.
Not (2) : Tek hesaptan katılım yapmalısınız. (Birden çok hesapla katılanların hakları iptal edilecektir.)
Not (3) : Çekiliş program tarafından otomatik yapılmaktadır. Çekiliş yapılırken ekran videosu kaydedilip paylaşılacaktır.

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Genel 0 Yorum

Türkiye Domain Piyasası

Türkiyede kişi başına tescil edilen .tr uzantılı  domain adeti gerek .tr nin tescil edilişindeki zorluklar gerekse Türkiye’nin sosyo ekonomik durumundan dolayı oldukça düşük.Aşağıda .ie ana yazmanı tarafından yapılan domain araştırmasından

Genel 0 Yorum

Gizlilik ve Kişisel Veriler

Atak Teknoloji için kişisel bilgilerinizi korumanın çok önemli olduğunu ve bunların gizliliğine saygı duyduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bu Gizlilik Politikasını, bizimle paylaştığınız kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızı ve koruduğumuzu açıklamak için hazırladık.

Genel 0 Yorum

.co.gg Domain Tescili

Domain Tescili Uzantı : co.gg Ülke : Guernsey Min. Karakter : 2 Max Karakter : 63 Min. Kayıt Periyodu : 1 yıl Max. Kayıt Periyodu : 2 yıl Min NS

6 Yorum

 1. Yasin
  Mart 25 , 15:45 Cevapla

  İletişim bilgileri mizi nereye yazırıyoruz bu etkılıgıı nedne bole site üzerinden yaptınızkı anlasılmıyor yapamıyoz.face üzerinden yapsanız şşu işi

  • Atak Teknoloji
   Mart 26 , 05:46 Cevapla

   Merhaba Yasin Bey,
   İlk başta sizden giriş yapmanızı isteyecektir Facebook yada E-Mail adresinizle giriş yaparsanız iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmış oluyorsunuz.

 2. Ali
  Mart 26 , 09:27 Cevapla

  Facebook ve twitter da paylasmamiz yeterli demi katilma haklo kazanmamiz icin. Digerlerinide yaptim

 3. onrobenksgn
  Nisan 03 , 21:21 Cevapla

  Merhabalar, iletişim girme bölümü yok platform üzerinde sadece paylaşımları yaptım. Katılım bilgilerini nereden gönderiyoruz.

  İyi çalışmalar. Saygılar.

  • Atak Teknoloji
   Nisan 04 , 12:48 Cevapla

   Bu sayfa üzerinden ortadaki gleam.io kutusu ile katılım sağlayabilirsiniz.

Cevap bırakın