.af Uzantılı Domain Hangi Ülkenin
23/03/2018 265 Görüntülenme

.af Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Afganistan domain uzantısı .af dir. .af uzantılı domain Afganistan ülkesinin alan adı uzantısıdır. Afganistan domain uzantılı web siteler .af alan adı uzantısını kullanmaktadırlar. Örnek domain www.atakteknoloji.af , www.atakdomain.af dir.

.af Afganistan Domain Sorgulama

Afganistan .af domain sorgulamak ve .af domain satınalmak için Afganistan  AtakTeknoloji.com dan kolayca sorgulama ve tescil işlemi yapabilirsiniz.

.af Afganistan Alan Adı Satınalma

Afganistan  .af alan adı satın almak için Afganistan  Atak Teknoloji  üzerinden .af alan adı sorgulayıp hızlı bir şekilde satınalma gerçekleştirebilirsiniz.

.af Afganistan Alan Adı Ücretsiz Destek

Afganistan  .af alan adı konusunda uzman teknik destek ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

.af Afganistan Domain – Alan Adı Yatırımcılığı

Afganistan  domain tescili yapmak öncelikli olarak Afganistan  piyasasını hedefleyen firmalar, markalar açısından çok önemli. Aynı zamanda .af uzantılı domainler .afm .net piyasasına sıkışan domain yatırımcıları için Afganistan  farklı alternatif anlamını taşıyor.

Afganistan .af Domain Piyasası – Alan Adı Yatırımcılığı ve Afganistan  Domain

.af Afganistan  domain piyasası internet ve bilgi teknolojilerinin ticarette baskın rol oynaması ile iyice hareketlenmiştir. Afganistan  domain piyasası konusunda Atak Teknoloji domain uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Afganistan .af Premium 4 Harf Domainler

4 harfli .afm .net .org .affo gibi domainler artık kalmadı. Domain pazarı ülke domainlerine doğru kaymakta. Afganistan  .af uzantılı domainler sizin için Afganistan  iyi birer seçenek olabilir.

Afganistan .af Domainler Google da Nasıl Aranmaktadır?

Afganistan  alan adı uzantıları Google arama motorunda genelde İngilizce olarak şu şekilde aranmaktadır; .af whois , .af whois lookup, .af whois search, .af whois server, whois .af domain . Türkiye de ise internet kullanıcıları Afganistan  domain tescili yapmak istediklerinde sıradaki arama kelimeleri ile .af alan adı aramaktalar; .af domain sorgulama, Afganistan  domain sorgulama, Afganistan  domain tescili, .af domain satınal

Afganistan Domain Uzantısı

Afganistan domain uzantısı .af dur. Bu alan adı uzantısı Afganistan kısaltmasından oluşmaktadır. .af Afganistan internet kodu olarak ta tanımlanmaktadır. Afganistan site uzantısı örnekleri olarak www.atakteknoloji.af , www.atakdomain.af  , www.google.af dir. AtakTeknoloji.com üzerinden Afganistan  alan adı uzantılarını kolayca sorgulayıp tescil edebilirsiniz, .af satın alabilirsiniz.

Afganistan İnternet Uzantısı

Afganistan internet uzantısı .af dur. Bu alan adı uzantısı Afganistan kısaltmasından oluşmaktadır.

Afganistan İnternet Kodu

Afganistan internet kodu .af dur.

 

https://www.atakteknoloji.com/domain-tescili/afganistan 

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Genel

.am Domain Teknik Özellikleri

Domain Tescili Uzantı : am Ülke : Armenia Min. Karakter : 2 Max Karakter : 63 Min. Kayıt Periyodu : 1 yıl Max. Kayıt Periyodu : 5 yıl Min NS

Domain

.co.il Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. İsrail domain uzantısı .co.il dir. .co.il uzantılı domain İsrail ülkesinin alan adı uzantısıdır. İsrail domain uzantılı web siteler .co.il

Domain

.com.ua Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Ukrayna domain uzantısı .com.ua dir. .com.ua uzantılı domain Ukrayna ülkesinin alan adı uzantısıdır. Ukrayna domain uzantılı web siteler .com.ua