.jp Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Japonya  domain uzantısı .jp dir. .jp uzantılı domain Japonya ülkesinin alan adı uzantısıdır. Japonya domain uzantılı web siteler .jp alan adı uzantısını kullanmaktadırlar. Örnek domain www.atakteknoloji.jp , www.atakdomain.jp dir.

.jp Japonya Domain Sorgulama

Japonya  .jp domain sorgulamak ve .jp domain satınalmak için Japonya  AtakTeknoloji.jpm dan kolayca sorgulama ve tescil işlemi yapabilirsiniz.

.jp Japonya Alan Adı Satınalma

Japonya .jp alan adı satınalmak için Japonya  Atak Teknoloji  üzerinden .jp alan adı sorgulayıp hızlı bir şekilde satınalma gerçekleştirebilirsiniz.

.jp Japonya Alan Adı Ücretsiz Destek

Japonya .jp alan adı konusunda uzman teknik destek ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

.jp Japonya Domain – Alan Adı Yatırımcılığı

Japonya domain tescili yapmak öncelikli olarak Japonya piyasasını hedefleyen firmalar, markalar açısından çok önemli. Aynı zamanda .jp uzantılı domainler .com .net piyasasına sıkışan domain yatırımcıları için Japonya  farklı alternatif anlamını taşıyor.

Japonya .jp Domain Piyasası – Alan Adı Yatırımcılığı ve Japonya  Domain

.jp Japonya domain piyasası internet ve bilgi teknolojilerinin ticarette baskın rol oynaması ile iyice hareketlenmiştir. Japonya domain piyasası konusunda Atak Teknoloji domain uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Japonya .jp Premium 4 Harf Domainler

4 harfli .jpm .net .org .jpfo gibi domainler artık kalmadı. Domain pazarı ülke domainlerine doğru kaymakta. Japonya  .jp uzantılı domainler sizin için Japonya  iyi birer seçenek olabilir.

Japonya .jp Domainler Google da Nasıl Aranmaktadır?

Japonya alan adı uzantıları Google arama motorunda genelde İngilizce olarak şu şekilde aranmaktadır; .jp whois , .jp whois lookup, .jp whois search, .jp whois server, whois .jp domain . Türkiye de ise internet kullanıcıları Japonya  domain tescili yapmak istediklerinde sıradaki arama kelimeleri ile .jp alan adı aramaktalar; .jp domain sorgulama, Japonya  domain sorgulama, Japonya  domain tescili, .jp domain satınal

Japonya Domain Uzantısı

Japonya domain uzantısı .jp dir. Bu alan adı uzantısı Japonya kısaltmasından oluşmaktadır. .jp Japonya internet kodu olarak ta tanımlanmaktadır. Japonya site uzantısı örnekleri olarak www.atakteknoloji.jp , www.atakdomain.jp  , www.google.jp dir. AtakTeknoloji.com üzerinden Japonya alan adı uzantılarını kolayca sorgulayıp tescil edebilirsiniz, .jp satın alabilirsiniz.

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Domain 0 Yorum

Domain Tescil Süresi

Atak Domain Hosting Türkiye’nin 7. Icann kayıtlı yazmanıdır.  www.atakteknoloji.com aracılığı ile tescil edilen bütün alan adları ICANN güvencesi altındadır. Bu durum tescil ettirdiğiniz alan adı üzerindeki özlük ve yönetim haklarınızı

Haberler & Kampanyalar 0 Yorum

Domain Marka Tescili

Domain Marka tescilinin amacı, özel yasa ile getirilen korumadan yararlanmak anlamındadır. Tescilsiz bir markanın, hak sahibi olmayan bir kişi tarafından tescil için başvuru yapılması veya tescil ettirilmesi hallerinde, gerçek marka

Web Tasarım 0 Yorum

Online Pazarlama Teknikleri

Pazarlamacıların piyasada çok sevildiğini kimse iddia edemez. Hele hele randevusuz çat kapı gelen pazarlamacı Berlin duvarı gibi bir suratla karşılaşır. Randevu ile gidilip sunulan ürün ve hizmetler ise genelde yarım

0 Yorum

Henüz yorum yok!

Haydi durma ilk sen bu yazıyı yorumla!

Cevap bırakın