5 Mayıs 2018 0 45 Görüntülenme

.nz Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Yeni Zelanda domain uzantısı .nz dir. .nz uzantılı domain Yeni Zelanda ülkesinin alan adı uzantısıdır. Yeni Zelanda domain uzantılı web siteler .nz alan adı uzantısını kullanmaktadırlar. Örnek domain www.atakteknoloji.nz , www.atakdomain.nz dir.

.nz Yeni Zelanda Domain Sorgulama

Yeni Zelanda .nz domain sorgulamak ve .nz domain satınalmak için Yeni Zelanda  AtakTeknoloji.com dan kolayca sorgulama ve tescil işlemi yapabilirsiniz.

.nz Yeni Zelanda Alan Adı Satınalma

Yeni Zelanda  .nz alan adı satın almak için Yeni Zelanda  Atak Teknoloji  üzerinden .nz alan adı sorgulayıp hızlı bir şekilde satınalma gerçekleştirebilirsiniz.

.nz Yeni Zelanda Alan Adı Ücretsiz Destek

Yeni Zelanda  .nz alan adı konusunda uzman teknik destek ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

.nz Yeni Zelanda Domain – Alan Adı Yatırımcılığı

Yeni Zelanda  domain tescili yapmak öncelikli olarak Yeni Zelanda  piyasasını hedefleyen firmalar, markalar açısından çok önemli. Aynı zamanda .nz uzantılı domainler .nzm .net piyasasına sıkışan domain yatırımcıları için Yeni Zelanda  farklı alternatif anlamını taşıyor.

Yeni Zelanda .nz Domain Piyasası – Alan Adı Yatırımcılığı ve Yeni Zelanda  Domain

.nz Yeni Zelanda  domain piyasası internet ve bilgi teknolojilerinin ticarette baskın rol oynaması ile iyice hareketlenmiştir. Yeni Zelanda  domain piyasası konusunda Atak Teknoloji domain uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni Zelanda .nz Premium 4 Harf Domainler

4 harfli .nzm .net .org .nzfo gibi domainler artık kalmadı. Domain pazarı ülke domainlerine doğru kaymakta. Yeni Zelanda  .nz uzantılı domainler sizin için Yeni Zelanda  iyi birer seçenek olabilir.

Yeni Zelanda .nz Domainler Google da Nasıl Aranmaktadır?

Yeni Zelanda  alan adı uzantıları Google arama motorunda genelde İngilizce olarak şu şekilde aranmaktadır; .nz whois , .nz whois lookup, .nz whois search, .nz whois server, whois .nz domain . Türkiye de ise internet kullanıcıları Yeni Zelanda  domain tescili yapmak istediklerinde sıradaki arama kelimeleri ile .nz alan adı aramaktalar; .nz domain sorgulama, Yeni Zelanda  domain sorgulama, Yeni Zelanda  domain tescili, .nz domain satınal

Yeni Zelanda Domain Uzantısı

Yeni Zelanda domain uzantısı .nz dur. Bu alan adı uzantısı Yeni Zelanda kısaltmasından oluşmaktadır. .nz Yeni Zelanda internet kodu olarak ta tanımlanmaktadır. Yeni Zelanda site uzantısı örnekleri olarak www.atakteknoloji.nz , www.atakdomain.nz  , www.google.nz dir. AtakTeknoloji.com üzerinden Yeni Zelanda  alan adı uzantılarını kolayca sorgulayıp tescil edebilirsiniz, .nz satın alabilirsiniz.

Yeni Zelanda İnternet Uzantısı

Yeni Zelanda internet uzantısı .nz dur. Bu alan adı uzantısı Yeni Zelanda kısaltmasından oluşmaktadır.

Yeni Zelanda İnternet Kodu

Yeni Zelanda internet kodu .nz dur.

 

https://www.atakteknoloji.com/domain-tescili/yeni-zelanda/nz

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Nasıl Yapılır?

Domain Kime Ait ?

Domain kaydı esnasında alan adının hak sahibini, finansal ve teknik sorumlusunu belirlemek için oluşturularak, kayıt yazmanı aracılığı ile kayıt firmasına iletilen ve içerisinde şahıs veya firma bilgileri detaylarını barındıran veriler

Domain

.sd Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Sudan domain uzantısı .sd dir. .sd uzantılı domain Sudan ülkesinin alan adı uzantısıdır. Sudan domain uzantılı web siteler .sd

Domain

.st Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Sao Tome ve Principe domain uzantısı .st dir. .st uzantılı domain Sao Tome ve Principe ülkesinin alan adı uzantısıdır.