09/02/2018 0 316 Görüntülenme

.ro Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Romanya domain uzantısı .ro dir. .ro uzantılı domain Romanya ülkesinin alan adı uzantısıdır. Romanya domain uzantılı web siteler .ro alan adı uzantısını kullanmaktadırlar. Örnek domain www.atakteknoloji.ro , www.atakdomain.ro dir.

.ro Romanya Domain Sorgulama

Romanya .ro domain sorgulamak ve .ro domain satınalmak için Romanya AtakTeknoloji.com dan kolayca sorgulama ve tescil işlemi yapabilirsiniz.

.ro Romanya Alan Adı Satınalma

Romanya .ro alan adı satınalmak için Romanya Atak Teknoloji  üzerinden .ro alan adı sorgulayıp hızlı bir şekilde satınalma gerçekleştirebilirsiniz.

.ro Romanya Alan Adı Ücretsiz Destek

Romanya .ro alan adı konusunda uzman teknik destek ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

.ro Romanya Domain – Alan Adı Yatırımcılığı

Romanya domain tescili yapmak öncelikli olarak Romanya piyasasını hedefleyen firmalar, markalar açısından çok önemli. Aynı zamanda .ro uzantılı domainler .com .net piyasasına sıkışan domain yatırımcıları iRomanya farklı alternatif anlamını taşıyor.

Romanya .ro Domain Piyasası – Alan Adı Yatırımcılığı ve Romanya Domain

.ro Romanya domain piyasası internet ve bilgi teknolojilerinin ticarette baskın rol oynaması ile iyice hareketlenmiştir. Romanya domain piyasası konusunda Atak Teknoloji domain uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Romanya .ro Premium 4 Harf Domainler

4 harfli .com .net .org .info gibi domainler artık kalmadı. Domain pazarı ülke domainlerine doğru kaymakta. Romanya .ro uzantılı domainler sizin için Romanya iyi birer seçenek olabilir.

Romanya .ro Domainler Google da Nasıl Aranmaktadır?

Romanya alan adı uzantıları Google arama motorunda genelde İngilizce olarak şu şekilde aranmaktadır; .ro whois , .ro whois lookup, .ro whois search, .ro whois server, whois .ro domain . Türkiye de ise internet kullanıcıları Romanya domain tescili yapmak istediklerinde sıradaki arama kelimeleri ile .ro alan adı aramaktalar; .ro domain sorgulama, Romanya domain sorgulama, Romanya domain tescili, .ro domain satınal

 

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Nasıl Yapılır?

Domain Tescil Belgeleri

Domain Tescil Belgeleri .com.tr, biz.tr ve .info.tr İçin Gerekli Belgeler Aşağıdaki linkte bulunan dilekçenin doldurulup kaşelenerek tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. (Faks : 0 262 324 94 26).com.tr Dilekçe örneği için tıklayınız!

Nasıl Yapılır?

WordPress Kurulumu Nasıl Yapılır?

WordPress kurulumu için aşağıdaki adımları takip edin; Hosting hizmeti aldığınız firmanızdan cpanel giriş bilgileriniz ile  örnek; “linux.atakteknoloji.com” giriş yapıyoruz. 2. Sıralı bir şekilde gidecek olursak; 1. Arama kutucuğuna “list” yazıyoruz.

Domain

.ye Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Yemen domain uzantısı .ye dir. .ye uzantılı domain Yemen ülkesinin alan adı uzantısıdır. Yemen domain uzantılı web siteler .ye