11 Mayıs 2018 0 38 Görüntülenme

.rs Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Sırbistan domain uzantısı .rs dir. .rs uzantılı domain Sırbistan ülkesinin alan adı uzantısıdır. Sırbistan domain uzantılı web siteler .rs alan adı uzantısını kullanmaktadırlar. Örnek domain www.atakteknoloji.rs , www.atakdomain.rs dir.

.rs Sırbistan Domain Sorgulama

Sırbistan .rs domain sorgulamak ve .rs domain satınalmak için Sırbistan  AtakTeknoloji.com dan kolayca sorgulama ve tescil işlemi yapabilirsiniz.

.rs Sırbistan Alan Adı Satınalma

Sırbistan  .rs alan adı satın almak için Sırbistan  Atak Teknoloji  üzerinden .rs alan adı sorgulayıp hızlı bir şekilde satınalma gerçekleştirebilirsiniz.

.rs Sırbistan Alan Adı Ücretsiz Destek

Sırbistan  .rs alan adı konusunda uzman teknik destek ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

.rs Sırbistan Domain – Alan Adı Yatırımcılığı

Sırbistan  domain tescili yapmak öncelikli olarak Sırbistan  piyasasını hedefleyen firmalar, markalar açısından çok önemli. Aynı zamanda .rs uzantılı domainler .rsm .net piyasasına sıkışan domain yatırımcıları için Sırbistan  farklı alternatif anlamını taşıyor.

Sırbistan .rs Domain Piyasası – Alan Adı Yatırımcılığı ve Sırbistan  Domain

.rs Sırbistan  domain piyasası internet ve bilgi teknolojilerinin ticarette baskın rol oynaması ile iyice hareketlenmiştir. Sırbistan  domain piyasası konusunda Atak Teknoloji domain uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sırbistan .rs Premium 4 Harf Domainler

4 harfli .rsm .net .org .rsfo gibi domainler artık kalmadı. Domain pazarı ülke domainlerine doğru kaymakta. Sırbistan  .rs uzantılı domainler sizin için Sırbistan  iyi birer seçenek olabilir.

Sırbistan .rs Domainler Google da Nasıl Aranmaktadır?

Sırbistan  alan adı uzantıları Google arama motorunda genelde İngilizce olarak şu şekilde aranmaktadır; .rs whois , .rs whois lookup, .rs whois search, .rs whois server, whois .rs domain . Türkiye de ise internet kullanıcıları Sırbistan  domain tescili yapmak istediklerinde sıradaki arama kelimeleri ile .rs alan adı aramaktalar; .rs domain sorgulama, Sırbistan  domain sorgulama, Sırbistan  domain tescili, .rs domain satınal

Sırbistan Domain Uzantısı

Sırbistan domain uzantısı .rs dur. Bu alan adı uzantısı Sırbistan kısaltmasından oluşmaktadır. .rs Sırbistan internet kodu olarak ta tanımlanmaktadır. Sırbistan site uzantısı örnekleri olarak www.atakteknoloji.rs , www.atakdomain.rs  , www.google.rs dir. AtakTeknoloji.com üzerinden Sırbistan  alan adı uzantılarını kolayca sorgulayıp tescil edebilirsiniz, .rs satın alabilirsiniz.

Sırbistan İnternet Uzantısı

Sırbistan internet uzantısı .rs dur. Bu alan adı uzantısı Sırbistan kısaltmasından oluşmaktadır.

Sırbistan İnternet Kodu

Sırbistan internet kodu .rs dur.

 

https://www.atakteknoloji.com/domain-tescili/sirbistan/rs

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Domain

com.TR Alan Adı İçin Gerekli Belgeler

  -Ad-soyad.com.tr için, kimlik bilgileri ile birebir uyuşan alan adı başvurularında belge gerekmemektedir. Ancak, kimlik bilgileri ile başvurulan alan adının birebir uyuşmaması ya da Mernis sistemine bağlanırken teknik bir problem oluşması

Genel

.co.gg Domain Tescili

Domain Tescili Uzantı : co.gg Ülke : Guernsey Min. Karakter : 2 Max Karakter : 63 Min. Kayıt Periyodu : 1 yıl Max. Kayıt Periyodu : 2 yıl Min NS

Genel

Ülke Domain Uzantıları

Ülkelere verilen ülke domainlerden bir kısmı aşağıda listelenmiştir.  Hali hazırda 3000 den fazla domain uzantısı mevcuttur. İnternet Ülke Alan Kodu, (İngilizce ccTLD: country-code Top Level Domain) İnternet adreslerinde ülkeyi belirten