Windows Sunucuda Persits Yazma İzinleri Verme

Windows Sunucuda Persits Yazma İzinleri Verme

Windows Sunucuya giriş yapalım.  Sunucuya giriş yaptıktan sonra Persits Yazma İzinleri Vermek için sırası ile şu işlemleri uygulayalım.

1- Bilgisayarımda C: sürücüsüne giriş yapalım.

2- Program Files ve Program Files(86) klasörleri üzerinde aynı  işlemleri uygulayacağız. Şimdi Program Files klasörü üzerinden işlemimizi yapmaya devam edelim.

3- Persits Software Klasörüne giriş yapıyoruz.

4- Ardından Sırasıyla AspEmail > Bin klasörüne giriş yapıyoruz.

5- aspemail64.dll dosyası üzerinde sağ tıklayıp Properties seçelim

6- Properties penceresi açıldığında Security kısmında EDIT üzerine tıklayalım.

7- Security Penceresi açılacaktır. Burada sırası ile boş kutuları işaretleyerek tüm kullanıcılara yetki verelim. Bu işlemi tüm kullanıcılar için sırası ile uygulayalım ve sonra OK yaparak işlemi sonlandırın.

8- Aynı işlemi Program Files(86) klasörleri üzerinde uygulayarak işlemi tamamlamış olacağız.

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Genel 0 Yorum

Domain Bayiliği

Domain bayiliği domain yatırımcılarına veya websitesinden domain kayıt / transfer hizmeti sunmak isteyenlere domain kayıt firmaları tarafından sisteme denir. Bayilik sağlayıcı,bayiye web arayüzü üzerinde çalışan bir bayilik paneli sunar. Bayi

Yazılım 0 Yorum

COMODO SSL Türkiye

COMODO SSL? Türk girişimci Melih Abdulhayoğlu tarafından 1998 yılında kurulan COMODO, bugün dijital sertifika alanında dünyanın bir numaralı markası ve siber güvenlik alanında dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi durumundadır.

Web Hosting 0 Yorum

SPF Kaydı Nedir?

SPF Kaydı Nedir? SPF- Sender Policy Framework Domain DNS kayıtlarında, o D omain adının hangi IP adreslerinden E-posta gönderdiğini belirten TXT kayıtlarına verilen isimdir. E-posta gönderimlerinde gönderici için “kimlik ibrazı”

0 Yorum

Henüz yorum yok!

Haydi durma ilk sen bu yazıyı yorumla!

Cevap bırakın