Windows Sunucuda Persits Yazma İzinleri Verme
16 Mayıs 2018 114 Görüntülenme

Windows Sunucuda Persits Yazma İzinleri Verme

Windows Sunucuya giriş yapalım.  Sunucuya giriş yaptıktan sonra Persits Yazma İzinleri Vermek için sırası ile şu işlemleri uygulayalım.

1- Bilgisayarımda C: sürücüsüne giriş yapalım.

2- Program Files ve Program Files(86) klasörleri üzerinde aynı  işlemleri uygulayacağız. Şimdi Program Files klasörü üzerinden işlemimizi yapmaya devam edelim.

3- Persits Software Klasörüne giriş yapıyoruz.

4- Ardından Sırasıyla AspEmail > Bin klasörüne giriş yapıyoruz.

5- aspemail64.dll dosyası üzerinde sağ tıklayıp Properties seçelim

6- Properties penceresi açıldığında Security kısmında EDIT üzerine tıklayalım.

7- Security Penceresi açılacaktır. Burada sırası ile boş kutuları işaretleyerek tüm kullanıcılara yetki verelim. Bu işlemi tüm kullanıcılar için sırası ile uygulayalım ve sonra OK yaparak işlemi sonlandırın.

8- Aynı işlemi Program Files(86) klasörleri üzerinde uygulayarak işlemi tamamlamış olacağız.

Yazar hakkında

Bunları da beğenebilirsin

Domain

Domain Bayiliği

Domain bayiliği domain yatırımcılarına veya websitesinden domain kayıt / transfer hizmeti sunmak isteyenlere domain kayıt firmaları tarafından sisteme denir. Bayilik sağlayıcı,bayiye web arayüzü üzerinde çalışan bir bayilik paneli sunar. Bayi

E-Mail

COMODO SSL Türkiye

COMODO SSL? Türk girişimci Melih Abdulhayoğlu tarafından 1998 yılında kurulan COMODO, bugün dijital sertifika alanında dünyanın bir numaralı markası ve siber güvenlik alanında dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi durumundadır.

Web Hosting

TMCH – Trademark Clearinghouse nedir?

ICANN TMCH Veritabanı kaydı nedir? TMCH ile artık markalar yeni çıkan domain uzantılarından anında haberdar olma ve ilk tescil hakkına sahip olmaktadır. Üstelik TMCH veritabanına kayıtlı şahıs ve şirketler, üçüncü şahısların sisteme kayıtlı marka tescillerini ifade